Nemes Nagy Ágnes- Szabó Attila: Az aranyecset

Rendező: Szabó Attila
Dramaturg: Szabó Attila
Tervező: Bodnár Enikő
Kivitelezők: Fekete Dóra, Pestalits Benjámin
Zeneszerző: Bakos Árpád
Játsszák: Baranyai Anita, Erdei Gergő, Érsek-Csanádi Gyöngyi
Bemutató: Október 30.

Nemes Nagy Ágnes meséjében egy kisfiú kalandjait követhetjük végig csodás születésétől küldetésének beteljesítéséig. A könyvet az igazsághoz való rendíthetetlen ragaszkodás példázatának valamint a művészet, teremtő erejének allegóriájaként olvashatjuk.

Célunk egy meghitt, humorral megtűzdelt mese egy fiúról, aki bátran szembenézett az öntelt hatalmaskodókkal, segítette a rászorulókat, végig megtartotta a rábízott feladat nagyszerűségét, és a történet végére magányos útján társakra talált.

Következő előadások

Február 1. 11h MÜPA/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Február 3. 10h és 14h Nagykőrös/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 4. 10h Abony/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 4. 14h Tápiószele/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 5. 10h Nagykáta/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 5. 14h Sülysáp/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 9. 10h Veszprém, Kabóca Bábszínház/ Pihi-puhi babaelőadás
Február 9. 11h Veszprém, Kabóca Bábszínház/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Február 10. 10h Cegléd/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 10. 14h Törtel/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 11. 10h Ceglédbercel/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 11. 14h Albertirsa/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 12. 10h és 14h Cegléd/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 13. 11h Zsámbék/ Kocsis Rozi: Farkasbarkas és Rókakoma
Február 13. 15h Bicske/ Kocsis Rozi: Farkasbarkas és Rókakoma
Február 14. 15h45 Alma Mater Ált.Isk./ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász
Február 15. 11h MÜPA/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Február 16. 10h30 / Csodakút babaelőadás
Február 17. 10h Kóka/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 17. 14h Szentmártonkáta/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Február 18. 10h30 Bonyhád/ Wass Albert: Erdők könyve
Február 19. 9h30, 11h és 12h30 Mohács/ Wass Albert: Erdők könyve
Február 22. 11h Hatszín Teátrum/ H.C.Andersen-Szabó Attila: A kis hableány
Február 24. 14h Dunaharaszti/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Február 26. 11h Piliscsaba/ Kocsis Rozi: Farkasbarkas és Rókakoma
Február 27. 10h Tiszafüred/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája

Legutóbbi hírek