Nemes Nagy Ágnes verses meséje alapján írta: Szabó Attila
Zene: Bakos Árpád
Tervező: Bodnár Enikő
Kivitelező: Bodnár Enikő, Fekete Dóra, Pestalits Benjamin
Játsszák: Baranyai Anita, Érsek–Csanádi Gyöngyi, Erdei Gergő
Rendező: Szabó Attila

Szádeli az árva kisfiú méltónak találtatott arra, hogy egy aranyecsetet kapjon. Ez az ecset varázsesővel bír, minden megelevenedik, amit rajzol, vagy fest vele.
Ez nagyon nagy felelősség…! Főszereplőnk- miközben újabb és újabb kihívásokkal kénytelen szembenézni, kiállja az emberség próbáját, ellenáll a hatalmaskodók kapzsiságának.

Nemes Nagy Ágnes keleti meséjét előadásunkban Long, Chang, és Kang a három utcagyerek meséli el. ugyanúgy szegények, mint Szádeli volt, ugyanúgy hisznek a teremtő képzelet erejében, mint hősünk hitt. Kezük között a külváros ócska, elhasznált, kidobott tárgyaiból megelevenedik egy varázslatos világ, amit nagyon nagy örömmel játsszunk tinéktek.

Az előadást 5 éves kortól ajánljuk
Az előadás ideje: 50 perc

Következő előadások

Március 2. 10h B32 Galéria/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Március 3. 10h B32 Galéria/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Március 4. 10h B32 Galéria/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Március 5. 11h és 13h Székesfehérvár/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 6. 11h és 13h Székesfehérvár/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 7. 10h Újpalotai Közösségi Ház/ Pihi-puhi babaszínházi előadás
Március 8. 10h30 Békásmegyeri Közösségi Ház/ Párnakönyv babaszínházi előadás
Március 9. 10h Paks/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 10. 11h Enying/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 11. 10h és 14h30 Bp.Vigyázó Sándor Műv.Ház/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 12. 10h Bp.Vigyázó Sándor Műv.Ház/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 13. 10h és 14h Újpesti Rendezvénytér/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 14. 10h Pápa/ Pihi-puhi babaszínházi előadás
Március 16. 10h Mór/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Március 17. Bicske/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 18. 10h és 14h Óbudai Kult.Központ/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 19-20. Mosonmagyaróvár/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 22. 11h Hatszín Teátrum/ H.C.Andersen-Szabó Attila: A kis hableány
Március 23. 11h és 13h Gárdony/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 24. 11h és 13h Mór/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 25. 11h Létavértes/ Wass Albert: Erdők könyve
Március 26. 11h és 13h Székesfehérvár/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 27. 11h és 13h Székesfehérvár/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 29. 10h Óbudai Kult.Központ/ Wass Albert: Erdők könyve
Március 31. 10h MOM/ Wass Albert: Erdők könyve

Legutóbbi hírek