A társulat

Társulat

Érsek- Csanádi Gyöngyi
Ügyvezető Igazgató, bábművész
Baranyai Anita
Nemzetközi kapcsolattartó, bábművész
Nagypalai Andrea
Gazdasági vezető
Mákszem Levente
Technikus

Vendégművészeink

Erdei Gergő
Törőcsik Eszter
Czibere Krisztián
Csák Zsolt
Lénárt László
Bor Viktor
Reitter Zsolt
Kószás Barbara
Venczel Hajnalka
Csillag Botond
Tóth Mátyás

Alapító tagok

Érsek- Csanádi Gyöngyi
Ügyvezető Igazgató, bábművész
Strausz Tünde
Tímár Magdi

Tiszteletbeli tagok

Gergelyi Juli
színész, táncos
Mátyás Zoltán
bábművész
Lénárt László
színész
Gyulai Csaba
zenész, zeneszerző
Krista Anita
bábművész

Érsek- Csanádi Gyöngyi

Érsek- Csanádi Gyöngyi

Baranyai Anita

Baranyai Anita

Következő előadások

Március 2. 10h B32 Galéria/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Március 3. 10h B32 Galéria/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Március 4. 10h B32 Galéria/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Március 5. 11h és 13h Székesfehérvár/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 6. 11h és 13h Székesfehérvár/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 7. 10h Újpalotai Közösségi Ház/ Pihi-puhi babaszínházi előadás
Március 8. 10h30 Békásmegyeri Közösségi Ház/ Párnakönyv babaszínházi előadás
Március 9. 10h Paks/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 10. 11h Enying/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 11. 10h és 14h30 Bp.Vigyázó Sándor Műv.Ház/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 12. 10h Bp.Vigyázó Sándor Műv.Ház/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 13. 10h és 14h Újpesti Rendezvénytér/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 14. 10h Pápa/ Pihi-puhi babaszínházi előadás
Március 16. 10h Mór/ Berg Judit: Mesék a Tejúton túlról
Március 17. Bicske/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 18. 10h és 14h Óbudai Kult.Központ/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 19-20. Mosonmagyaróvár/ Szász Ilona: A Holdkirály palotája
Március 22. 11h Hatszín Teátrum/ H.C.Andersen-Szabó Attila: A kis hableány
Március 23. 11h és 13h Gárdony/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 24. 11h és 13h Mór/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 25. 11h Létavértes/ Wass Albert: Erdők könyve
Március 26. 11h és 13h Székesfehérvár/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 27. 11h és 13h Székesfehérvár/ Szász Ilona: Az állatok nyelvén tudó juhász-Lázár Ervin Program
Március 29. 10h Óbudai Kult.Központ/ Wass Albert: Erdők könyve
Március 31. 10h MOM/ Wass Albert: Erdők könyve

Legutóbbi hírek